Koronkowa bielizna, czyli nowy rozdział w Bouduar!

koronkowa bielizna

Koronkowa bielizna to kolejny krok w rozwoju Bouduar. Naszą kolekcję basic uszytą stricte pod ubrania z odkrytymi plecami roszerzyliśmy o limitowane projekty zdobione autorską koronką. Dowiedz się, jak powstawała kolekcja i co nowego znajdziesz wśród dostępnych modeli.

Odkryte plecy – czy wciąż są ważne?

Odkryte plecy to podstawa naszych projektów. To nasz znak rozpoznawczy i najważniejszy element każdego modelu bielizny. Nie inaczej jest z kolekcją koronkową. Zadbaliśmy o to, aby bouduarowa bielizna z koronką spełniała również swoją podstawową funkcję – podkreślała i odkrywała plecy.

Część projektów powstała na bazie kolekcji basic. To modele dobrze znane i lubiane przez nasze klientki. Zmodyfikowaliśmy je dodając wstawki z koronki i w ten sposób zyskaliśmy świeże spojrzenie na bieliznę z zachowaniem tego samego poziomu wygody i komfortu.

Jednocześnie powstało kilka projektów zupełnie nowych – jesteśmy niezwykle ciekawi, jak Ci się podobają. Bielizna z koronką, która jest całkiem nowa to:
– wycięte majtki Press Lace,

– biustonosz Seclusion Lace,

– szlafrok Parisien Lace (wersja black i ecru),

Transcend Lace – body

Bonjour Lace – body,

Grip Lace – body,

Wilderness Lace – body.

Koronkowa bielizna i pasujące dodatki

W tym dropie limitowanej bielizny mają swoją premierę dodatki. Postawiliśmy na klasyczną czerń wraz ze srebrnymi dodatkami. Bielizna z koronką nie potrzebuje wielu ozdobników, ale wiemy, jak ważnym elementem jest np. pas do pończoch. Wszystkie dodatki można nosić z projektami z nowej kolekcji lub łączyć je z inną ulubioną bielizną.

Jakie dodatki znajdziesz w nowej kolekcji?

seksowna bielizna koronkowa

Pierwsza limitowana kolekcja

Ta kolekcja rozpoczyna cykl dropów kreatywnych. Mamy w planach stworzenie wielu niedużych kolekcji opierających się o limitowaną ilość koronki. W naszych głowach już powstają inne wzory – każdy równie wyjątkowy.

Warto zamówić projekty z tej kolekcji ją jak najszybciej, bo wraz z końcem koronki nie będzie już możliwości kupienia bielizny.
Najnowszy wzór powstawał w naszych głowach od dawna. Miał w sobie łączyć intensywną czerń oraz stare złoto. Testowaliśmy różne rozwiązania, odcienie nici, a nawet poziom ich błysku lub matu. Ostateczna wersja to wynik wielu prób i dyskusji. Koronka jest miękka, dopasowuje się do ciała i jest prawie niewyczuwalna.

Może uda Ci się zebrać w przyszłości małą kolekcję Bouduar? 🙂

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy Ciebie do przeczytania kolejnego artykułu -> Suknia The Odder Side & body odkryte plecy.